Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 21.08.2019 р.

Будь сучасним! Читай українське!

Ти вважаєш, що сучасної української літератури не існує?

А українська мова – це тільки суржик?

Що в Україні немає цікавих авторів?

Якого віку, на твою думку, він має бути? 25? 35? 45? 81???... Талант не залежить від віку та статі!

Переконайся, що тера-інкогніта поряд з тобою в безмежному океані книжок!

 

 
 

 

Україна: поезія тисячоліть.

Антологія: У 2 т./ Ідея та концепція видання А. Толстоухова і В. Зубанова; упорядник Ю. Буряк. - К.: Кріон, 2008. - Т. І. – 684 с.; Т. 2. – 686 с.: іл.

Унікальне двотомне видання. В ньому зібрані найкращі твори 400 поетів, які пов'язали свою творчість з Україною: народилися, жили і творили на українській землі, а перебуваючи за її межами, захоплювалися подіями та героями цього чудового краю .

Двотомник "Україна: поезія тисячоліть" (в шкіряній обкладинці ) отримав "Гран-Прі " в рамках VII Московського Міжнародного конкурсу держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав "Мистецтво книги 2010"

 

 
 

 

Костенко Ліна.

Записки українського самашедшого. К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2011.- 416 с.- (Перлини сучасної літератури).

3 перевидання роману!!! Перша і вдала спроба прозового твору від української поетеси. „Не дай вам Бог жити в епоху змін!” – кажуть на Сході. Але якщо довелося? Як можна діяти, щоб залишитись Людиною? Пересічна людина на тлі суспільних змін останніх 20 років України. За жанровою стилістикою «Записки українського самашедшого» — насичений мікс художньої літератури, внутрішніх щоденників, сучасного літописання і публіцистики.

 

 
 

 

Матіос Марія.

<Вирвані сторінки з автобіографії: Львів: ЛА „Піраміда”, 2011.- 368 с.

Автор „Нації”, „Фуршету”, „Солодкої Дарусі”. Але автор не тільки митець. Автор – жінка, людина. Реальний час, що пливе крізь живі людські долі, і реальні люди, що пливуть крізь плинний час, - такими є основні мотиви книжки «Вирвані сторінки з автобіографії» найпопулярнішої української письменниці Марії Матіос. Книга-дайджест «населена» багатьма відомими і невідомими людьми і подіями, з яких і складається життя.

 

 
 

 

Роздобудько Ірен.

Гра в пацьорки. Збірка оповідань. – К.: Нора-Друк, 2010. – 240 с.

„Гра в пацьорки” – збірка оповідань, написаних в різні роки.

Пацьорки – дрібний різнокольоровий бісер. Ним можна вишити гарну картину, а можна розсипати по підлозі і ніколи не зібрати до купи. Власне, все наше життя – гра в пацьорки. І від того, як ти використовуєш ці „дрібниці шиття”, залежить, чи зіллються вони у візерунок.

 

 
 

 

Дашвар Л.

Мати все. - Харків : Книжковий Клуб „Клуб Сімейного Дозвілля”, 2010. – 336 с. : іл

Люко Дашвар пропонує широкій публіці свій четвертий роман «Мати все». Історія професорської доньки, у якої було все: турботлива мама, коханий чоловік, гарна квартира, вдосталь грошей – ідеальне життя. Але, як всі ми знаємо, - «багаті теж плачуть». Підступ і брехня – ось на чому «авторитарна» мати побудувала родинну ідилію. Назва «Мати все», як і назви усіх книжок Дашвар, що побудовані на грі слів, мають неперевершену властивість з ювелірною точністю передавати захований у сюжетні лінії зміст.

 

 
 

 

Шкляр В.М.

Залишенець. Чорний Ворон [ Текст ] . – Харків: Книжковий Клуб „Клуб Сімейного Дозвілля”, 2010. – 384 с.

Їх називали бандитами, розбійниками, головорізами і навіть заборонили згадувати їхні імена, щоб стерти з пам'яті ту ідею, за яку повстанці жертвували своїм життям. Звичайно, вони стріляли, вішали, палили, нищили... Але кого? Вони не вийшли з лісу навіть тоді, коли навколо запанувала чужа влада і вже не було надії на визволення. Вони – залишенці - обрали собі смерть.

 

 
 

 

Корній Дара.

Гонихмарник/ передм. Люко Дашвар ; худож. А. Єрьоміна. – Харків : Книжковий Клуб „Клуб Сімейного Дозвілля”, 2010. – 336 с. : іл.

Українська Стефані Майєр! З давніх-давен серед людей живуть дводушники - гонихмарники, істоти, що наділені надзвичайними силами. Вони можуть керувати хмарами, викликати дощ, бурю, град або відводити їх від села. Аліні, головній героїні «Гонихмарника», судилося зустріти свого „Едварда Каллена” – дивного незнайомця в чорному. Тільки от п'є він не кров, а каву зі смаком гвоздики, любить волошки й дощі. І зветься Кажан...

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ